TASL Summer Heat FAQ

Coed 3

Monday 6/14/2021
6:15 PM
2
Aces
4
Globo Gym
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 6/14/2021
7:30 PM
9
McDonald's Sprite Light Ice
3
Mohica
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 6/14/2021
7:30 PM
2
Brewventus
1
Slow Riders
WRAL 03B Ricky Horwitz B (Turf)
Monday 6/14/2021
8:45 PM
5
DT United
5
Built Different FC
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 6/14/2021
8:45 PM
1
Longshot FC
2
The United Nations
WRAL 03B Ricky Horwitz B (Turf)
Wednesday 6/16/2021
6:15 PM
0
Mohica
4
Aces
Wake Competition Center 1B (Turf)
Wednesday 6/16/2021
6:15 PM
3
Globo Gym
1
Built Different FC
Wake Competition Center 2A (Turf)
Wednesday 6/16/2021
7:30 PM
0
The United Nations
1
McDonald's Sprite Light Ice
Wake Competition Center 1B (Turf)
Wednesday 6/16/2021
8:45 PM
3
Slow Riders
2
DT United
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 6/16/2021
8:45 PM
1
Longshot FC
2
Brewventus
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 6/21/2021
6:15 PM
1
McDonald's Sprite Light Ice
2
Brewventus
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 6/21/2021
7:30 PM
4
DT United
1
Longshot FC
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 6/21/2021
7:30 PM
5
Mohica
2
The United Nations
WRAL 03B Ricky Horwitz B (Turf)
Monday 6/21/2021
8:45 PM
6
Built Different FC
3
Aces
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 6/21/2021
8:45 PM
4
Globo Gym
1
Slow Riders
Wake Competition Center 1B (Turf)
Wednesday 6/23/2021
6:15 PM
2
McDonald's Sprite Light Ice
3
DT United
Wake Competition Center 1B (Turf)
Wednesday 6/23/2021
7:30 PM
7
Globo Gym
1
Longshot FC
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 6/23/2021
7:30 PM
3
Brewventus
2
Mohica
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Wednesday 6/23/2021
7:30 PM
1
Aces
2
The United Nations
WRAL 03B Ricky Horwitz B (Turf)
Wednesday 6/23/2021
8:45 PM
5
Built Different FC
0
Slow Riders
Wake Competition Center 2B (Turf)
Monday 6/28/2021
6:15 PM
2
The United Nations
1
Brewventus
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 6/28/2021
7:30 PM
5
Globo Gym
2
McDonald's Sprite Light Ice
Wake Competition Center 1B (Turf)
Monday 6/28/2021
7:30 PM
3
Built Different FC
4
Longshot FC
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 6/28/2021
8:45 PM
2
Mohica
8
DT United
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 6/28/2021
8:45 PM
2
Slow Riders
3
Aces
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Wednesday 6/30/2021
6:15 PM
4
Slow Riders
1
Longshot FC
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 6/30/2021
6:15 PM
2
Aces
0
Brewventus
Wake Competition Center 2A (Turf)
Wednesday 6/30/2021
7:30 PM
3
Built Different FC
6
McDonald's Sprite Light Ice
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Wednesday 6/30/2021
8:45 PM
4
The United Nations
4
DT United
Wake Competition Center 2A (Turf)
Wednesday 6/30/2021
8:45 PM
4
Mohica
5
Globo Gym
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Monday 7/12/2021
6:15 PM
2
Slow Riders
5
McDonald's Sprite Light Ice
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 7/12/2021
7:30 PM
0
Longshot FC
3
Aces
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 7/12/2021
7:30 PM
5
Built Different FC
1
Mohica
WRAL 03B Ricky Horwitz B (Turf)
Monday 7/12/2021
8:45 PM
4
Brewventus
2
DT United
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 7/12/2021
8:45 PM
3
The United Nations
7
Globo Gym
WRAL 03B Ricky Horwitz B (Turf)
Wednesday 7/14/2021
6:15 PM
Slow Riders
Mohica
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 7/14/2021
7:30 PM
DT United
Aces
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 7/14/2021
7:30 PM
0
Brewventus
2
Globo Gym
Wake Competition Center 2B (Turf)
Wednesday 7/14/2021
8:45 PM
The United Nations
Built Different FC
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 7/14/2021
8:45 PM
2
Longshot FC
5
McDonald's Sprite Light Ice
WRAL 03B Ricky Horwitz B (Turf)
Monday 7/19/2021
6:15 PM
2
Longshot FC
1
Mohica
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 7/19/2021
7:30 PM
2
Brewventus
2
Built Different FC
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 7/19/2021
7:30 PM
2
DT United
4
Globo Gym
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Monday 7/19/2021
8:45 PM
1
Slow Riders
3
The United Nations
Wake Competition Center 2A (Turf)
Monday 7/19/2021
8:45 PM
3
Aces
3
McDonald's Sprite Light Ice
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Wednesday 7/21/2021
6:15 PM
6
Built Different FC
5
DT United
Wake Competition Center 2A (Turf)
Wednesday 7/21/2021
7:30 PM
1
Slow Riders
2
Brewventus
Wake Competition Center 1B (Turf)
Wednesday 7/21/2021
7:30 PM
3
Mohica
0
McDonald's Sprite Light Ice
Wake Competition Center 2A (Turf)
Wednesday 7/21/2021
8:45 PM
1
The United Nations
4
Longshot FC
Wake Competition Center 2A (Turf)
Wednesday 7/21/2021
8:45 PM
3
Globo Gym
1
Aces
Wake Competition Center 2B (Turf)
Monday 7/26/2021
6:15 PM
Built Different FC
Globo Gym
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 7/26/2021
7:30 PM
Aces
Mohica
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 7/26/2021
7:30 PM
DT United
Slow Riders
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Monday 7/26/2021
8:45 PM
McDonald's Sprite Light Ice
The United Nations
Wake Competition Center 1A (Turf)
Monday 7/26/2021
8:45 PM
Brewventus
Longshot FC
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Wednesday 7/28/2021
6:15 PM
Longshot FC
DT United
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 7/28/2021
7:30 PM
Aces
Built Different FC
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 7/28/2021
7:30 PM
Slow Riders
Globo Gym
WRAL 03A Ricky Horwitz A (Turf)
Wednesday 7/28/2021
8:45 PM
The United Nations
Mohica
Wake Competition Center 1A (Turf)
Wednesday 7/28/2021
8:45 PM
Brewventus
McDonald's Sprite Light Ice
Wake Competition Center 2A (Turf)